Refugio Relaxante Em Porto De Galinhas Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Refugio Relaxante Em Porto De Galinhas Βίλα διαθέτει βεράντα με θέα στην πισίνα, καθώς και έχει ιδιωτική πισίνα.
Οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφθούν το Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus, που απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τη βίλα, ή την Παραλία Maracaipe, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Η Refugio Relaxante Em Porto De Galinhas Βίλα διαθέτει μπάνιο με walk-in ντους.
Οι επισκέπτες της βίλας μπορούν να χρησιμοποιήσουν εξοπλισμένη μικρή κουζίνα, καθώς και υπαίθρια τραπεζαρία. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν φρυγανιέρα και φούρνο για να ετοιμάσουν το γεύμα τους. Αυτή η βίλα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από Mate Pizza, όπου οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν διάφορα γεύματα. Η βίλα απέχει επίσης 46 λεπτά οδικώς από Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Refugio Relaxante Em Porto De Galinhas Βίλα;
Οι πελάτες της η Refugio Relaxante Em Porto De Galinhas Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre από η Refugio Relaxante Em Porto De Galinhas Βίλα;
Η Refugio Relaxante Em Porto De Galinhas Βίλα απέχει 55 χλμ. από το Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Refugio Relaxante Em Porto De Galinhas Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Refugio Relaxante Em Porto De Galinhas Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε παραθεριστική κατοικία;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία.